Hálánk kifejezése a finomságokért…
Hálánk kifejezése a finomságokért… Minden nevelési év végén hagyomány, hogy a ballagó nagycsoportosokkal átsétálunk aSzemináriumba, és egy vidám műsorral megköszönjük a konyhásnéniknek, hogy nap mintnap gondoskodnak arról, hogy finom és tápláló ételek kerüljenek az asztalunkra. Bővebben...…
