Az Atlétikai Világbajnokságon jártunk

Szerző: kezelo2 Közzétéve:

Az Atlétika Világbajnokságon jártunk

Magyarország történetének legnagyobb sporteseményén, a 2023-as budapesti atlétika világbajnokság nyitónapján vehettünk részt és szurkolhattunk az atlétika szuperhőseinek.
Iskolánk 6. b, 9. N és 10. H osztályával indultunk a Sulihős programban, amelynek célja az volt, hogy a diákok 5 héten keresztül az atlétika versenyszámaival ismerkedjenek a váltófutástól a súlylökésig, testnevelés óra keretein belül.
Ennek köszönhetően iskolánk 18 fős diákcsoportjával ingyen vehettünk részt a világbajnokságon. Nagyon nagy élmény volt mind a diákoknak, mind a tanároknak ez a rendkívüli sportesemény, hiszen a világ leglobbjait láthattunk élőben egy fantasztikus helyszínen. Külön öröm, hogy Halász Bencének is szurkolhattunk, aki később harmadik lett.
Bokrosné Maschler Edit, Nagy Mónika Rita 
tanárnők
Kategóriák: Prohászka