Általános iskola
Sulihívogató
Sulihívogató Nagycsoportos óvodásokat és szüleiket vártuk november 17-én délután őszi Sulihívogató programunkra. Az érdeklődő szülőknek Pezenhofferné Molnár Edina igazgatónő és Szerediné Nagy-Gellai Márta alsós munkaközösség-vezető mutatta be intézményünket, valamint iskolánk – elsősorban az alsó tagozat – munkáját, működését, változatos programjait, lehetőségeit. Nagy örömünkre közel 60 kisgyerek fogadta el meghívásunkat a délutáni Bővebben……

