Alsósaink anyanyelvi és matematika versenyek országos döntőjében

Szerző: kezelo2 Közzétéve:

Alsósaink anyanyelvi és matematika versenyek országos döntőjében
 
Ahogy a szervezők írják:
„Egy verseny sosem csak tudáspróba! Nemcsak az számít, ki tudja jobban a tudásanyagot, vagy ki alkalmazza a tudását ügyesebben, de az is, ki mennyire bízik önmagában, mennyire bátor és kitartó, hogyan dönt nehéz helyzetekben.”
Iskolánk versenyzői kitettek magukért Mosonmagyaróváron és Győrben a nyelvÉSZ és a matekÁSZ verseny vármegyei fordulóján. Megmutatták felkészültségüket, hiszen valamennyien az első 10 helyen belül végeztek, hárman pedig továbbjutottak az országos döntőbe.
Április 27-én, Szegeden a nyelvÉSZ verseny országos döntőjében képviseli iskolánkat:
TÓTH LŐRINC 2. a osztályos és 
SMUK BORBÁLA 3. a osztályos tanuló.
 

PŐCZE LÁSZLÓ 2. b osztályos tanuló pedig a matekÁSZ verseny országos döntőjében bizonyíthat ismét – szintén ezen a napon Szegeden!

A gyerekeknek és felkészítő tanítóiknak gratulálunk a nagyszerű eredményekhez és sok sikert kívánunk az újabb fordulóhoz!

Nyikovics Mónika
tanító
Kategóriák: Általános iskola