Röplabda torna Kapuváron

Szerző: kezelo2 Közzétéve:

Röplabda torna Kapuváron

Március 22-én a kapuvári Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium szervezésében került lebonyolításra az a középiskolai lány röplabda torna, amelyen iskolánk csapata is meghívottként vehetett részt. Miután – különböző külső tényező miatt – már évek óta elmaradt számunkra a sportághoz kapcsolódó versenyzési lehetőség, ezért nagy örömmel tettünk eleget az invitálásnak.

Amint Bíró Péter igazgató úr köszöntő gondolataiból kiderült, első ízben, ezzel együtt hagyományteremtő szándékkal szervezték meg ezt a tornát. 

Az iskolánkat képviselő lányok remekül szerepeltek, és az igazán izgalmas, kiélezett pillanatokat sem nélkülöző játszmákat és mérkőzéseket követően végül a 2. helyen végeztek.  

Marek Péter testnevelő tanár

Kategóriák: Gimnázium